Aktualności

Uniwersalny łącznik metalowy AMD

Uniwersalny łącznik metalowy AMD

poniedziałek, 13 maja, 2013

Łącznik metalowy Łącznik AMD przenosi zasadę uniwersalności TOXa na łączniki metalowe. Nadaje się do wszelkich materiałów budowlanych. Podwójny gwint pozwala na mocowanie zarówno śrub metrycznych jak i wkrętów. Pofalowana powierzchnia pozwala na różnorodne zachowanie się łącznika w ścianach. W materiałach pełnych następuje rozparcie w wykonanym otworze. W pustych przestrzeniach tylna część lącznika ulega zapętleniu, wypełniając otwór swym kształtem. AMD nadaje się przede wszystkim do mocowania instalacji sanitarnych i grzewczych, oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest zakotwienie niepalne.

Uniwersalny kołek sprężynowo-spiralny TFS – Tetrafix

Uniwersalny kołek sprężynowo-spiralny TFS – Tetrafix

poniedziałek, 13 maja, 2013

Kołek sprężynowo spiralny (Tetrafix) Uniwersalny kołek z tworzywa sztucznego z kołnierzem podzielonym na cztery segmenty składa się z tulejki z krawędziami blokującymi i korpusu rozporowego, którego cztery spiralne segmenty złączone na końcu kołka dają efekt nakrętki. Kołek TFS wykonywany jest w dwóch odmianach: TFS do mocowań standardowych, TFS-L kołek długi do gazobetonu i mocowania ram. Kołek TFS nadaje się do mocowania w betonie, murze pełnym, murze z cegiel kratówek i z pustą przestrzenią, ścianach gipsowo-kartonowych, a w wykonaniu długim TFS-L do gazobetonu.

Kołek uniwersalny TRIKA

Kołek uniwersalny TRIKA

poniedziałek, 13 maja, 2013

Kołek rozporowy uniwersalny Kołek rozporowy uniwersalny z kołnierzem wykonany z tworzywa sztucznego składa się z tulei z krawędziami blokującymi i korpusu rozporowego, którego trzy segmenty złączone są na końcu kołka. Taka konstrukcja kołka zapewnia centryczne prowadzenie śruby, równomierne rozpieranie i możliwie największy nacisk na ściany otworu. Kołek TRIKA nadaje się do mocowania wstępnego w betonie, murze pełnym, murze z pustą przestrzenią i płytach gipsowo-kartonowych. Kołek TRIKA stosuje się do standardowych mocowań różnych przedmiotów.

Kołek uniwersalny TRI

Kołek uniwersalny TRI

poniedziałek, 13 maja, 2013

Kołek uniwersalny (Tri) Kołek uniwersalny z tworzywa sztucznego składa się z tulei z krawędziami blokującymi i korpusu rozporowego, którego trzy segmenty złączone są na końcu kołka. Taka konstrukcja kołka zapewnia centryczne prowadzenie śruby, równomierne rozpieranie i możliwie największy nacisk na ściany otworu. Kołek TRI nadaje się do mocowania w betonie, murze pełnym, murze z pustą przestrzenią i płytach gipsowo-kartonowych. Kołek TRI stosuje się do standardowych mocowań różnych przedmiotów.

Uniwersalny kołek łuskowaty 4 AS-K – Deco

Uniwersalny kołek łuskowaty 4 AS-K – Deco

poniedziałek, 13 maja, 2013

Uniwersalny kołek łuskowaty 4 AS-K (Deco) Uniwersalny kołek z tworzywa sztucznego składa się z tulejki z krawędziami blokującymi i korpusu rozporowego, którego cztery segmenty z występami w kształcie łusek połączone są na końcu kołka. Kołek 4AS produkowany jest w dwóch odmianach: 4AS bez kołnierza 4AS-K z kołnierzem Kołki 4AS nadają się do mocowania w betonie, murze pełnym, kratówce, murze z pustą przestrzenią i do płyt gipsowo-kartonowych. Kołki 4AS stosuje się do standardowych mocowań różnych przedmiotów.