Aktualności / Targi Fastener Poland 18-19.10.2023, Kraków

Targi Fastener Poland 18-19.10.2023, Kraków

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt serdecznie Was zaprosić do odwiedzenia stoiska naszej firmy Rakstal II podczas prestiżowych Targów Fastener Poland w Krakowie. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19.10.2023 i stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszą ofertą mocowań TOX Germany.

TOX Germany to jedna z najbardziej renomowanych firm na rynku mocowań, znana z niezawodności i innowacyjności swoich produktów. Podczas Targów Fastener Poland będziemy prezentować szeroki asortyment narzędzi i rozwiązań TOX Germany, które pomogą Państwu zwiększyć wydajność i jakość Waszych procesów montażu.

Dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko?

Prezentacja Produktów: Prezentujemy bogatą gamę produktów TOX Germany, w tym innowacyjne narzędzia i technologie montażowe.

Konsultacje i Porady: Nasi eksperci będą dostępni, aby udzielić wam szczegółowych informacji na temat produktów Tox Germany i doradzić w wyborze najlepszych rozwiązań.

Demonstracje: Zaprezentujemy działanie rozwiązań w praktyce.

Nie przegapcie możliwości poznania firmy Rakstal II i produktów TOX Germany. Spotkajmy się na naszym stoisku D24 w Hali Dunaj i porozmawiajmy o tym, jak możemy wesprzeć Waszą firmę w technice zamocowań.

Do zobaczenia,
Bogumił Rąpała Dyrektor d/s handlowych